Корзина
320 отзывов
+38095813-04-66
+38097838-59-97
+38073426-30-22
Корзина
Як вибрати дитяче взуття

Як вибрати дитяче взуття

Як вибрати дитяче взуття

Як вибрати взуття для Вашої дитини? На що потрібно звернути увагу у першу чергу? Яке взуття купувати?

Взуття, яке ми вибираємо для своєї дитини, багато в чому визначає здоров’я його ніг в майбутньому. Звичайно, кожен батько хоче, щоб його дитина виглядала красиво та модно. Але в гонитві за модою не можна забувати, що до вибору дитячого взуття потрібно підходити акуратно та грамотно. Завдання батьків — не зіпсувати її, неправильно підібравши дитяче взуття. Найбільша помилка, яку можна зробити при купівлі взуття для дитини — це купити неякісне дитяче взуття!

 Тепер трохи про те, яким не має бути дитяче взуттяю

Дитяче взуття не повинно бути на 2-3 розміри більше ноги дитини, але й не повинно бути малюкові «впритул». Ідеальним варіантом буде відстань у один-півтора сантиметри від пальчиків дитини до носка черевика. Причому запас 1-1,5 см необхідний для осіннього та зимового взуття, а для весняного та літнього достатньо 0,5-1 см.

Не можна купувати дитяче взуття з синтетичних матеріалів. Стопа дитини досить сильно пітніє, тому матеріали, з яких виготовлене ​​дитяче взуття, повинні бути натуральними. Наприклад, натуральна шкіра або текстиль. Особливо важливий матеріал, з якого виготовлена ​​устілка для дитячого взуття.

Не можна купувати дитині взуття (навіть літні сандалі) з відкритим задником або зовсім без нього. Дитяче взуття повинно мати твердий задник, щоб п’ята малюка надійно фіксувалася. Про шльопанці до чотирьох років потрібно забути зовсім. Носок у дитячого взуття не повинен бути вузьким або загостреним.

Не гоніться за модою — така форма носка неминуче призведе до викривлення пальців дитини. Якісне дитяче взуття має широкий носок, щоб пальці не були стиснуті. Каблук не повинен мати виступаючих частин ззаду і з боків. У перших черевичків каблук не повинен бути вище п’яти міліметрів. У міру зростання дитини і каблук буде вище. Підошва дитячих туфель не повинна бути товстою і жорсткою. Підошва повинна гнутися при ходьбі, причому п’ятка у дитячого взуття має бути жорсткішою, ніж носок. Дитяче взуття зобов’язане мати рифлену підошву, щоб ніжки малюка не ковзали. Неякісне дитяче взуття загрожує дитині плоскостопістю, вивихами, деформацією стопи, викривленням пальців.

Бережіть ніжки вашого малюка з самого раннього віку, вибирайте дитяче взуття грамотно.

http://lvivmama.com.ua